Objednávka VIP šicí klub

POŘIĎTE SI MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ V HANYLOU VIP ŠICÍM KLUBU A POSUŇTE SE BLÍŽ K REALIZACI SVÝCH ŠICÍCH SNŮ!

 • ANO
  Objednávám si členství ve VIP šicím klubu na 31dní (měsíc) v hodnotě 375,- CZK/17 EUR nebo letní zvýhodněné 3 měsíční předplatné v klubu za 1050,-CZK / 45 EUR na 92dní v klubu.
 • ANO
  Vím, že veškerý obsah klubu najdu v uzavřené členské sekci na webu www.hanylou.cz, kam se budu přihlašovat svými přihlašovacími údaji, které mi přijdou e-mailem.
 • ANO
  Vím, že ke klubu je na Facebooku i podpůrná skupinka, kde se mohu potkat se stejně pozitivně naladěnými švadlenkami a diskutovat na daná témata a aktivně se zapojovat do online živých vysílání.
 • ANO
  Vím, že přístupy do členské sekce na webu i podpůrné Facebookové skupinky mám jen po dobu mého platného/zaplaceného členství a pokud si členství neprodloužím zaplacením na další měsíc, přístup do klubu se mi uzavře.
 • ANO
  Vím, že 7 dní před vypršením mého členství mi přijde zálohová faktura na platbu dalšího měsíce členství (pokud jsem platila převodem) a já se sama rozhodnu, zda budu pokračovat dál.
 • ANO
  Vím, že ke zrušení členství mi stačí napsat stručný e-mail na info@hanylou.cz ve znění "ruším členství v klubu na další měsíc", a to bez udání důvodů a já zruším další generování faktury, či opakované platby.

Představ si klub jako jednu velkou diskotéku!

Zaplatíš si vstup a budeš se celý měsíc bavit!

Nezůstávej přede dveřmi! Přidej se k nám a užívej si všechny výhody členství!

Hodnotný obsah, zajímavá témata, návody, šicí výzva, moje VIP podpora, komunita v podpůrné skupině a každý měsíc nás navštíví 1 zajímavý host.

Užívej si neomezeně veškerý obsah v klubu, uč se a bav se!  A když se ti tu bude líbit, zůstaň jak dlouho chceš! 🙂

Já jsem z klubu nadšená, určitě budu pokračovat i přesto, že leden až duben je pro mě jako účetní naprosto hektické období...
Petra
Mně se v klubu moc líbí! Vlastně vše! Jediné co, teď mám zkouškové, tak úplně nestíhám, ale tento klub mi přijde velmi přínosný a budu se těšit na další měsíce!
Ela
Ahoj ,sice sleduji až v neděli ale moc se mi povídání líbí. Už se moc těším na šicí výzvu a tvůj přístup jak chceš vést tento klub ,jak o všem přemýšlíš je pro mně prostě TOP. Moc děkuji.
Jitka
Večer se vždy podívám, co je nového přes den na FB stránce, protože přes den nestíhám, šít budu také při chvilkách. Zároveň se vždycky s nadšením vrhnu na webovou stránku, co nového se tam objevilo.🧵🧵🧵
Ivana
Baví mě, že o tom opravdu hodně přemýšlíš a má to všechno hlavu a patu, skutečně užitečné projekty ve správný čas 😉
Eva

Potřebujete pomoc?

Napište mi e-mail na info@hanylou.cz nebo zprávu na Instagram siju.tedy.jsem, či na Facebook Hanylou- Šiju, tedy jsem.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.