Přihlaste se na kurz "Ušij si své rukavice!" a

 • ♥  Zažijte ten pocit z vlastnoručně ušitých rukavic!
 • ♥  Vyzkoušejte si práci s tou nejjemnější kůží, která je až terapeutická!
 • ♥  Nahlédněte pod pokličku rukavičkářského řemesla, které bylo u nás vždy vyhlášené!
 • ♥  Vyjádřete svůj styl vlastní barevnou kombinací rukaviček a ozdobami podle vašeho vkusu!
 • ♥  Ušijte si vlastní doplněk šatníku, který vám díky své kvalitě bude dělat radost mnoho let!
 • ♥  Naučte se něco, co se nikde jinde nenaučíte a posuňte své schopnosti o level výš!

"A až se vás někdo zeptá, odkud máte tak originální a krásné rukavice, můžete hrdě prohlásit, že jste si je ušili sami! Každý jeden steh je váš!"

"Moc a moc děkuji za tenhle kurz. A že to byla jízda! Já vlastně nikdy neměla kožené rukavice a vůbec jsem po nich netoužila ☺️. Ale vlastnoručně ušité? To je úplně jiná liga!"
"Do kurzu jsem se přihlásila víceméně náhodou když jsem na něj narazila na Instagramu a i když jsem neměla velká očekávání, musím říct, že mě nadchl. Jednotlivé kroky byly opravdu dopodrobna a srozumitelně rozebrané, celý proces šití na začátku působil náročně, ale nakonec byl s videi poměrně intuitivní. Díky za práci, co jste do toho daly! Už teď vybírám sadu na další pár rukavic :)"
"Moc vám děkuji za možnost vyzkoušet si ušití vlastních kožených rukavic. Kurz byl opravdu nabití. Měl všechno, co bylo potřeba a ještě spoustu informací a podpory navíc. Musím pochválit, jak jste se s Ludmilou obě věnovaly všem našim problémům. Které z velké části plynuly z naší neznalosti práce s kůží. Třeba já jsem nevěřila, že se do rukavičky opravdu vejdu. A vešla jsem se i s podšívkou 🙂 O tom, jak moc byl pro mě kurz přínosný asi nejvíc svědčí jednak moje radost z dokončeného díla a z dalších nabytých zkušeností, ale také to, že už jsem si objednala u paní Ludmily další kreativní sadu :)"
"Děkuji tobě i Lídě za možnost vyzkoušet zase něco nového. Vytvořily jste něco úžasného. Klobouk dolů holky. Mám svoje vlastní kožené rukavice a jsem na sebe neuvěřitelně pyšná, že jsem to díky vám zvládla. Určitě nejsou moje poslední, protože se nosí parádně. Jak jsi Luci říkala, než začal kurz, že šití rukavičky je relax, tak můžu jen potvrdit. Ještě jednou děkuji ❤️"
"Moje milé, moc děkuji za úžasný kurz. Dokázaly jste neuvěřitelnou věc. Přiměly jste mě zastavit se před Vánoci a šít a šít. Děkuji, že jsem si díky vám zkusila další techniku a posunula své hranice."
"Posílám fotku rukaviček, které jsem si mohla ušít, a to jen a jen díky Tobě❤ a Ludmile❤ . Jsem naprosto nadšená z tohoto bomastického kurzu! Ten se Vám opravdu povedl👏👏👏."
"Chtěla bych vám oběma poděkovat za kurz šití kožených rukavic. Byl to pro mě zážitek! Jít společně krok za krokem, na každý dotaz dostat obratem odpověď, často i s návodným videem, to jsem moc ocenila a motivovalo mě to. Stala jsem se na čas součástí komunity (a to i bez Facebooku!) a moc mě to bavilo a inspirovalo k pokračování v šití. Dokonce jsem nejednou viděla své vyfocené výtvory na webu jako ukázku našich úspěchů. To propojení bylo kouzelné. A výsledkem všeho jsou moje vlastnoručně ušité rukavice, každý jeden steh originál. Při pohledu na ně mi naběhne náš společný 12ti denní příběh a úsměv.:) "

>>  Kurz je rozčleněn na jednotlivé dílčí kroky - Moduly.

>>  Samotné šití je rozfázováno do pohodového tempa na 9 dní. Máme ale otestováno, že se dají ušít i za 1-2 dny. 🙂 

>>  Návody jsou velmi podrobné a provází vás jimi převážně Ludmila Osičková, naše přední rukavičkářkalektorka akreditovaná MŠMT s celoživotní praxí výroby rukavic

>>  Ke kurzu potřebujete jehlu, nit a kožený výsek rukavice. Vše si objednáte v Kreativní sadě u Ludmily, a to za zvýhodněnou cenu.

>>  Součástí kurzu jsou i bonusové služby a návody, které v pilotní verzi nebyly.

🧤 Proč se zúčastnit:

Tradiční české řemeslo ovládneš i ty!

...a když se tě někdo zeptá, odkud máš tak krásné rukavičky, můžeš hrdě přiznat, že jsi to ty, kdo ovládnul řemeslo! 🙂 Že si umíš sama ušít kvalitní kožené rukavice, které ti budou dělat radost a hřát tě mnoho let!

Jedinečnost na dotek

Zažij ten pocit pracovat a následně nosit tu nejjemnější a na dotek neskutečně jemnou a příjemnou kůži, kterou už nebudeš chtít sundat! A ne, není to srovnatelné s ničím, co jsi dosud viděla v obchodě. Kdo nezažil, nepochopí 🙂

Vyjádři svůj styl

Vyjádři svůj osobní styl prostřednictvím výběru barvy kůže hřbetní, dlaňové a meziprstní části, stejně jako si sama vybereš zdobení, barvu nitě i druh podšívky. Inspirovat se můžeš u již hotových sad, které jsou pro tebe připravené k příležitosti tohoto workshopu.

Roční přístup!

Dostatek času na ušítí rukavic nejen pro sebe, ale i pro rodinu. Také si můžete ušít zimní verzi s teplou podšívkou a stihnete i jarní a podzimní verzi s hedvábnou podšívkou. Času je dostatek 🙂

Šijeme spolu!

Pokud jsi začátečník v šití, neměj obavy! Celým procesem tě provedu krok za krokem! Nemusíš se ničeho bát. Ukaži ti každý steh a ty už můžeš jen relaxovat s jehlou v ruce a tešit se ze svých pokroků!

Pocit hrdosti

Není lepší pocit než ten, který máš, když nosíš něco, co sis vytvořila vlastníma rukama! Každý pohled na tvé rukavice ti připomene tvůj vlastní tvůrčí úspěch!

Spojení s kreativními dušemi

Workshop na ušití rukavic je jako stvořený pro všechny, kdo cítí radost z toho, když něco vytvoří vlastními rukami. Workshop navíc není pouze o šití rukavic, ale také o spojení s dalšími kreativními ženami. Sdílej vášeň pro řemeslo s dalšími ženami v podpůrné skupině.

Luxusní dárek od srdce

Blíží se Vánoce a vy nevíte, jaký originální dárek dát své mamince, sestře, partnerovi nebo otci? A co takhle jim ušít rukavičky? Budete překvapení, ale šití rukavic je daleko jednodušší než ušít například mikinu nebo kabelku! A nepotřebujete šicí stroje, ani prostor navíc. Šít můžete vlastně téměř kdekoliv 🙂

Tohle se už nebude opakovat!

Neexistuje u nás podobný kurz, který by tě komplexně a zdarma naučil ušít si kožené rukavice se vším, co k tomu patří a zároveň ti zprostředkoval veškeré pomůcky a doporučení. Kurz vznikl díky jedinečné spolupráci a můžeš toho využít pouze nyní! Tak tuto příležitost nepropásni!

AKČNÍ CENA!

Zvýhodněná cena kurzu do 29.2.2024! Zároveň vás čeká v kurzu 20% SLEVA na Kreativní sadu dle vašeho přání.

Jedinečný kurz

Kurz vznikl ve spolupráci s Ludmilou Osičkovou, naší přední rukavičkářkou a špičkou ve svém oboru!

Lída má akreditaci od MŠMT a jako jedinná může toto řemeslo vyučovat na školách, či rekvalifikovat. 

Naučila mě a desítky žen v pilotním kurzu jedinečný způsob jak si bez drahého vybavení ušít rukavičky v ruce a já to s její podporou naučím teď vás!

Pro tento kurz Lída připravila omezený počet Kreativních sad za nejnižší cenu, jakou to šlo. Zároveň si můžete navolit sadu podle vašeho přání!

Provedeme vás krok za krokem celým procesem, vše uvidíte do detailu ve videonávodech. 

BONUSY KE KURZU

+ akční cena kurzu do 29.2.2024!

+ přístup do kurzu na 1 rok!

 • BONUS 1 - Whatsappový chat - Odpovědi a podpora "hned"
 • BONUS 2 - Větší nabídka zdobení - další variace šňůrek
 • BONUS 3 - Knoflíčky k sadě zdarma, na přání
 • BONUS 4 - 20% sleva na Kreativní sadu z konfigurátoru jen pro tento kurz!
 • BONUS 5 - Tištěný Technologický postup šití ke stažení
 • BONUS 6 - Jak vytvořit na rukavičce rozparek - Návod
 • BONUS 7 - Jak ušít rukavici vnitřním stehem tak, aby se po přetočení švy schovaly dovnitř rukavice

- cena kurzu nezahrnuje materiál, tedy Kreativní sadu

- nezahrnuje tvorbu střihu! Střih totiž není potřeba 🙂 Pracujeme s výseky kůže vytvořenými pomocí rukavičkářských matic, které Ludmila volí na základě vašich měření.

- 20% sleva se vztahuje na Kreativní sadu "navol si sám", nikoliv na již hotové sady, které jsou již nyní cenově zvýhodněny na webu.

Jak se cítí žena s vlastnoručně ušitými rukavicemi?

S vlastnoručně ušitými rukavicemi se žena cítí jako tvůrkyně své vlastní elegance.

Každý dotek rukou do těchto jedinečných kousků přináší hřejivý pocit hrdosti a spojení s vlastní kreativitou. Tyto rukavice nejsou jen o módním vyjádření, ale o osobním příběhu, který nesete s sebou. Jsou symbolem jedinečnosti, kterou jste vytvořily vlastníma rukama, a připomínkou toho, že každá žena je tvůrkyní svého vlastního stylu.

Připoj se k nám a posuň své tvůrčí schopnosti! 

Přihlaš se do kurzu ZDE: